Nové stanovy

Novela občanského zákoníku, která vstoupila v platnost 1. 1. 2014 s sebou přináší změny, které musí bytová družstva promítnout ve svých stanovách a to nejpozději do 30. 6. 2014.

Nabízíme aktualizaci stanov a jejich úpravu do souladu se zákonem o obchodních společnostech a družstvech. 


Jak to funguje? Velice jednoduše. Zašlete nám Vaše stanovy bytového družstva a my zajistíme vše potřebné. Právník projde Vaše stanovy a upraví příslušné odstavce a pasáže do souladu s Novým občanským zákoníkem. 

Vybrat si můžete z těchto třech balíčků (ceny jsou uvedeny bez DPH):

 • 1.

  Změna stanov podle nového občanského zákoníku od 6000 Kč

  Upravíme Vaše stávající stanovy tak, aby korespondovaly s novým občanským zákoníkem. Konečnou cenu Vám potvrdíme na základě analýzy zaslaných stanov.

 • 2.

  Vytvoření nových stanov bytového družstva od 7000 Kč

  Pokud ještě nemáte stanovy nebo je chcete kompletně přepracovat. Konečná cena vzejde z konkrétních potřeb Vašeho bytového družstva.

 • 3.

  BALÍČEK Změna stanov + nové www stránky od 8000 Kč

  Podmínky svolávání členské schůze vyplývají z §636 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech, který je účinný od 1. 1. 2014. A ukládají bytovému družstvu povinnost oznamovat svolání členské schůze jak obesláním všech družstevníků, tak i zveřejněním na svých webových stránkách. 

  Nabízíme rychlé vytvoření webových stránek a spolu s nimi v balíčku i úpravu stanov a to v ceně 8000 Kč. Za tuto částku, která je konečná bude Vaše bytové družstvo i po 30. červnu 2014 existovat a pracovat v souladu se zákonem.

  V našem objednávkovém formuláři do poznámky připište ÚPRAVA STANOV.

  E-mail: info@bdruzstvo.cz

Začněte zde a vytvořte nový web pro Vaše bytové družstvo.

Dejte vědět i ostatním